| valentin233 a întrebat:

Probabil ca ati vazut in ultimele saptamani intrebarea in care ceream sa fiu ajutat cu transferul in alta clasa. Zilele astea m-am razgandit in privinta acestui lucru, si chiar imi doresc sa raman in clasa in care sunt. Initial doream sa ma mut din cauza unui coleg, care este putin mai fitos, iar el doreste sa isi arate suprematia in acea clasa, cateodata este prietenos, dar uneori mai jigneste pe unii colegi, printre care sunt si eu, dar cum v-am spus, nu este mereu asa, fiind de treaba in unele momente.Credeti ca odata cu trecea timpului si cu terminarea clasei a 9-a se va schimba si va fi mereu ca atunci cand este prietenos si de treaba. Banuiesc ca acum este asa deoarece nu ne cunoastem chiar asa de bine si doreste sa arate ca el este " seful " clasei.
Credeti ca am facut bine ca nu m-am mutat si am ramas in actuala mea clasa, si ca acel coleg al meu se va comporta mai frumos in viitor?

1 răspuns:
| addyyytzu a răspuns:

Normal ca ai facut bine.Da ia nu il bagati in seama ignoratil.Eu sunt totvin cls a 8a si aceeasi problema am avut-o si eu, dar la mine era o fata! Ignoratil si se va schimba.
Funda plz