| RoCkeRitZaa a întrebat:

Buna TPU...happy problema mea este ca plac un baiat care este in clasa cu mine si nu stiu sigur daca el ma place ce sa fac? dar in acelasi timp ma place un alt prieten de la o clasa mai mica pe care de asemenea il cred dragut vreo50% ce sa fac? Va rog frumos sfaturi dau fundita love struck

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Pai prima data incerci sa vezi daca baiatul acela din clasa de la tine te place
poate aveti prieteni comuni si ii poti intrebawinking sau mai povestiti si voi poate pe-afara sau pe mess si asa din vorba in vorba intreaba-l ce parere are despre tine si vezi ce zice, daca nu poti sta si cu celalalt, dar daca nu simti nimic pentru el decat o simpla prietenie, e cam naspa big grin