| anonim_4396 a întrebat:

Promit funda si vot! happy
Deci. Maine merg la o petrecere unde va fi si tipul de care imi place. love struck.
Vreau sa ma 'combin' cu el [in timp ce dansam] si nu imi vine nici o idee, cum sa procedez sau ce sa fac. [ eu ma gandeam sa il sarut asa. din senin big grin dar nu sunt sigura ca e bine]
Nu imi spunesti sa ii zic ca vreau sa fiu cu el fiindca nu ii voi spune laughing, vreau gesturi prin care sa ii dau de inteles si NU intrebarea aceea copilaroasa "vrei sa fi cu mine?"

PS. Sunt sigura ca ii place de mine fiidca si cand suntem numai noi doi [la scoala ] in pauze ma pupa ma tine de mana si alte chestii]
HEP PLS!
Mersi. >big grin

Răspuns Câştigător
| Jullie_2542 a răspuns:

Pai.in primul rand asigurate ca o sa arati beton c: si ca toata lumea o sa fie geloasa.lol.umm.ai putea sa incerci sa nu-l bagi in seama la inceput si sa il lasi pe el sa vina si sa inceapa conversatia iar apoi sa nu spui foarte multe chestii si sa pari mai suparata si poate ii vine lui vreo idee si te saruta sau nu stiu ceva habar nu am cauta si tu in filme c: sau gandeste-te tu cum tiar placea sa se intample si fa-ti un plan.BAFTA! astept sa-mi spui cum a iesit si distractie placuta C:

2 răspunsuri:
| XByancaElenaX a răspuns:

Buna! Aranjeazate sa arati super misto apoibig grineci eu zic asa big grinansati dansati si dintr-o data cazi pe el din senin si daca te saruta in continuare il saruti si u laughing stii sa nu para ca u esti insistenta si atunci va duceti intr-o camera de la petrecere si il chemi sa vorbiti(daca atunci se da de langa tine cand cazilaughing) asa ii zmartursesti putin din sentmente adica asa stii.incet incet si cred ca o sa se rezolve.
Bafta!
Sper sa fiti impreuna!big grin Daca vrei da-mi fundabig grin

| NeverTooLateee a răspuns:

Poi Sincer paprerea mea e ca ar trebui sa il saruti dar nu neaparat la dans il poti saruta la sch... cand vine big grinbig grin

bine faci km crezi tu :d

Funda? :d love struck?