| piersicuta9000 a întrebat:

Recent (acum vreo 2 zile) mi-am pus un piercing in helix (in cartilaj) si azi am mers la ştrand. Cand timp am foat la ştrand nu mă durea deloc, dar acum seara, cand am ajuns acasă a început sa ma doară. Adică m-am si jucat putin cu el, adica l-am rasucit puțin. Oare e de la apă durerea?

Răspuns Câştigător
| Lulu489 a răspuns:

Este posibil ca din cauza apei..nu cred ca e vorba de vreo infectie happy e bine sa il rasucesti cat de putin totusi ca sa "se adapteze" totusi nu il ai de mult...deci e ok.Incearca cu ceva crema de galbenele