| GeorgiSiAtat a întrebat:

Buna TPU.revin cu o intrebare asemanatoare cu cea de dinainte.doar ca nu m fost inteleasa.deci mi-e mi-a venit menstruatia acum 8 luni.4 luni la rand mi-a venit regulat. a 5a luna mi-a venit cam p 26 in loc sa imi vina pe 15-16. iar de2 luni de zile numai imi vine deloc.mentionez ca am aproape 13 ani.si sunt virgina! va rog mult de tot sa ma ajutati. dau funda si vot.la restul` vot :X

Răspuns Câştigător
| Cryss_2345 a răspuns:

Anunt-o pe mama ta. Cred ca nu e nimic grav. Am o prietena care i s-a intamplat la fel.
I-a venit in clasa a 7a si dupa ceva timp... de cateva luni nu ii mai venise. A fost la doctor si i-a spus ca, corpul ei nu a fost inca pregatit pentru menstruatie. Si dupa ce s-a operat de apendicita i-a venit in clasa a 8a.happy

1 răspuns:
| GeorgiSiAtat explică:

Aa nu.nu e asta.si mama stiewinking