| brok3nh34rt a întrebat:

Buna TPU.Revin cu o intrebare bineinteles trista;(. Nu pot iesi din starea asta de tristete, suferinta si izolare am incercat aproape tot ce se poate dar nu am putut sad. poate ca am cerut prea mult...

Răspuns Câştigător
| lookingforlove a răspuns:

Cred ca te inteleg. de obicei asa ceva se intampla cand te afli intr-un moment complicat din viata. nu stiu, poate te macina niste ganduri, te-au surprins niste vesti proaste, sau pur si simplu te simti "nici-de-cum"...Cel mai bine e sa-ti regasesti sinele si sa te regasesti pe tine. Petrece mai mult timp prin parcuri, citeste niste carti si gandeste-te la momentele din viata ta, la gresilele tale, cum poti depasi aceste momente. Evita putin prietenii, iar dupa ce iti regasesti incredea in tine, petrece timpul cu ei pentru a uita de necazuri. Citeste proverbe, mai bine zis "quotes" ce iti confera siguranta in tine happy stiu ca totul va fi bine, pentru ca ai putere sa mergi mai departe. Sper ca vei fi OK! Bafta!

1 răspuns:
| Nolkyz a răspuns:

Fa ceva ce iti place tongue ce te face sa te simti bine. fa sport, sportul ajuta in situatii din astea. iesi in oras cu prietenii... fa activitati amuzante, placute.