| anonim_4396 a întrebat:

revin cu o problema, tocmai ce mi-am cumparat o catea si e cam zvapaiata.Va rog sfatuitima cum as putea s`o invat sa`si faca nevoile afara sau la tavita cat timp sunt plecata, cum sa nu mai traga de flori, sa nu-si mai bage nasul in farfurii. Daca aveti sfaturi pretioase si de folos va dau funda!

1 răspuns:
| b33a a răspuns:

Pai cearto cand isi face nevoile in casa! Vorbestei raspicat si uitate in ochii ei si spune-i : "Nu-i voie " si poti sa ii mai dai si o palma usor la fund sau peste botic, apoi o trimiti la locul ei! Si sa nu dai inapoi sau sa zambesti trebuie sa te impui in fata ei alfel va face doar ce vrea ea! Succes!