| xDony a întrebat:

Buna TPU...Sa o iau cu inceputul exact acum cu o saptamana sa se inchee anul scolar m-am indragostit de o fata.Problema sta in felul urmat e mai mare decat mine cu 2ani.Indrebarea mea este: Oare ma place chiar daca sunt mai mic decat ea?

Răspuns Câştigător
| AndreeaElena13 a răspuns:

Buna!
Pai poate sa te placa, pentru ca nu este o diferenta foarte mare de varsta depinde de felul cum te-ai purtat cu ea..decii mai bine ar fi daca ai intreba-o, si cine stie?!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La întrebarea asta îți poate răspunde doar ea.

| xDony explică (pentru anonim_4396):

In concluzie am nevoie doar de putina ambitiehappy

| AndreeaElena13 a răspuns (pentru xDony):

Exact!

| xDony explică:

Va rog sa ma scuzati urmator*