| AndreeaDavid a întrebat:

Sambata(1 septembrie 2012) dorm la prietena mea cea mai buna si nu stim ce activitati sa facem.Cel mai bun raspuns primeste FUNDA :X si VOT.:*

Răspuns Câştigător
| NoMusicNoLife a răspuns:

Pai depindeati de ce activitati preferati!

Puteti sa va uitati impreuna la un serial care va place amandurora, sa faceti schimb de impresii in legatura cu ce ati citit in ultima vreme [ daca va place sa cititi ], sa jucati Monopoly laughing, sa va distrati uitandu-va la RObotzi, Ilariant sau jucandu-va jocurile alea Cleverbot sau Chat cu Dumnezeu, sa faceti impreuna ceva bun de baut [ sau mancat, depinde de starea voastra laughing], sa va plimbati, sa explorati locuri din alea creppy si muuuulte altele.

Oricum, crede-ma ca orice veti face va fi amuzant pentru ca sunteti impreuna si orice lucru e mai distractiv cand il faci cu prietenii cei mai buni!

Deci, distractie placuta! :*

| AndreeaDavid explică (pentru NoMusicNoLife):

Merci! Este o idee buna.Mai ales cea cu sa facem ceva impreuna.Multumesc inca o data.

| NoMusicNoLife a răspuns (pentru AndreeaDavid):

Cu multa placere! >big grin

3 răspunsuri:
| ionutpop32 a răspuns:

1.dvd-uri cu filmele voastre favorite.
2.barfiti (despre scoala, baieeeeti, moda).
3.machiativa(e mai haios legate la ochi).
4. farse la telefon.
5. jucati jocuri (monopoli, nu te supara frate)
6. karaoke.
7. dansati.
8.interpretati roluri ale actorilor din filmele voastre favorite.
9. DISTRATIVAAAAAAA!
petrecere placuta!