| LittleBlackAngel a întrebat:

Saptamana asta,joi si vineri, am banchetul....si faza e ca nu prea stiu sa dansez.Cine imi poate da niste sfaturi, ca sa nu ma fac de rusine?

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Daca nu participi la concurs de dans in timpul banchetului este in regula. Dansezi in ritmul muzicii, asa cum crezi tu. Fii creativ. Roaga un coleg sau ruda care stie sa danseze sa te invete cateva dansuri. Distractie placuta!

2 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

Nu trebuie sa stii, improvizeaza, uitate la cei din jur si fa ca ei pentru ca nici ei nu stiu dar au mai mult curaj.

| SpookyKid a răspuns:

Nu-i nimic daca nu sti sa dansezi ca sa te duci la un banchet si sa nu te faci de ras nu trebuie sa fii profesionist...doar miscate putin cat sa nu stai jos toata seara, daca dansezi in pereche atunci e chiar si mai usor daca nu ia-te doar dupa piesa si incearca sa nu cazi in cap.Have fun acolohappy