| anonim_4396 a întrebat:

Saptamana asta plec in excursie si nu stiu ce farse sa le fac celorlalti... Cine ma ajuta primeste funda

Răspuns Câştigător
| Angelique a răspuns:

-vesnica pasta de dinti pe clanta
-schimbi sarea cu piperu
-arunci cu baloane(preferabil pungi) cu apa de la balcon in colegi (asta daca e la o pensiune sau ceva de genu)
-cand doarme baga-i mana in apa calduta
-pune-i frisca in mana si gadilal la nas
-baga-i mustar in pasta de dinti
-freaca toaleta cu periuta lui de dinti
-lasa urme de picioare rosi de la baie pana la geam si pune pe cineva intins jos si plin de "sange"
-unge manerele cu sapun
-desfa capacul de la solnita cu sare
-ascunde pe cineva sub pat si ceva lichid rosu
-pune-i o scandura in perina
-cand face dus incearca sa ii ie toate hainele
-machiazal cand doarme, preferabil o *** pe obraz
-baga-i otet sau spirt in apa sau suc
-incepeti o stropiala generala afara pana cand toata lumea e complet uda si mai umpleti si baloane cu sapun
Sper ca te-am ajutat! Distractie placuta! devil

3 răspunsuri:
| Tucică a răspuns:

Cand dorm, pune-le mana intr-un pahar cu apa rece si o sa vezi ce o sa se intample laughing sau, le poti pune paste de dinti pe clanta, fata, urechi, nas etc. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le vei strica si lor si tie excursia daca te ocupi cu rautati.
Treaba ta. Pune-te in locul lor.

| Bartos_CristiNa_1988 a răspuns:

Pai simplu pune pasta de dinti pe un coleg cand doarme sau pe un scaun din autobuz pune o punga cu apa sau poti pune in sendvisurile colegilor guma de mestecat mestecata. orice e bun. fundita?