| tisu a întrebat:

Săptămâna trecută la scoală mi-am lăsat din greseala pe banca ceasul. Urmatoarea zi nu l-am gasit. Inca nu i-am spus dirigintei. Îl mai pot recupera? Am tinut la el mult.

2 răspunsuri:
| BadAngel3 a răspuns:

Sigur au facut femeile de servici curat dupa plecarea voastra. Slabe sanse sa-l mai primesti inapoi, mai ales ca ELE NU PREA INAPOIAZA NIMIC. Vorbeste cu diriginta. Ea te poate ajuta. Le poate intreba, daca ele spun ca n-au luat nimic, poti sa-ti iei adio de la ceas.

| TheGreatPerhaps a răspuns:

Pai, ar trebui sa-i spui dirigintei, insa ma indoiesc ca veti putea face ceva in privinta asta.