| MyTzZy a întrebat:

Saptamana viitoare am un spectacol la chitara. Am foarte mari emotii! Ma emotionez si atunci cand cant in fata clasei dar in fata a 2000 de oameni! Mi'e frica sa nu ma incurc, poate nu nimeresc un acord, poate nu ma sincronizez cu ceilalti la bataie, poate ma incurc la versuri...Ma putei ajuta sa scap de aceste emotii? Multumesc foarte mult! :*:* fundita+vot happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey'
E usor, poti sa iti imaginezi ca esti doar tu cu chitara
Imagineaza-ti ceva frumos
Daca nu poti sa nu vezi publicul, imagineazati-l in chiloti!
Bafta!