| AndreeaSv a întrebat:

Saptamana viitoare trebuie sa sustin un discurs pentru a convinge colegii sa ma voteze ca Presedinte al gimnaziului..ma puteti ajuta? Fundaa

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Castigale increderea si daca reusesti ii convingi sa faca ce vrei... sa nu faci greseala ca asta: daca nu ma votati va blestem sau ceva de genu. intra in sufletul lor si gata te susti

| AndreeaSv explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor))))) MORR! rolling on the floor)) e veche intrebarea. laughing)))

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreeaSv):

Ha ha ha asa pot rade si eu pentru ca sunt singura care ti am raspuns la intrebare...