| CinevaCuNumeDiana a întrebat:

Buna TPU scuzati va rog categoria dar imi spuneti un cadou pentru o fetita de 9 ani?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Puzzle 3D!

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

O carte de povesti sau chiar un roman pentru copii, o papusa, o trusa sanitar, un plus, o pereche de role cu protectie cu tot, o jucarie mai,, destepta'' un telefon...

| andru10best a răspuns:

Un panou gen tabla pe care poate desena cu carioci ori de cate ori vrea.

| LorenaAnca a răspuns:

Depinde ce ii place. Un puzzle, o papusa, o carte (cu imagini sau fara), o cutiuta muzicala, un ursulet de plus etc.