| OHmyGosh a întrebat:

Scuze pentru categorie laughing, dar as dori un raspuns mai urgent.
Daca dau comanda pe internet pentru un produs care este in ultima zi de reduceri, il voi primi tot la reducere? big grin

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ora de inregistrare a comenzii lansate este anterioara orei la care se termina promotia respectiva si acest lucru se poate demonstra prin data, ora, secunda inregistrata in comanda efectuata, atunci in mod normal chiar si daca produsul va fi livrat intr-o zi ulterioara, dupa terminarea promotiei, pretul in mod obligatoriu va fi cel avut in momentul comandarii ei. Succes!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca Comanda s-a facut deja in timpul cat a fost la reduceri, da, ar trebui sa primesti la pret redus.

| alexbit90 a răspuns:

Da, si mereu va fi asa chiar si cu o ora inainte de a se incheia promotia daca faci comanda o sa platesti pretul care a fost afisat in momentul in care tu ai facut comanda pentru ca imediat dupa ce ai facut comanda sistemul genereaza automat factura pe care o primesti pe email... tongue si indiferent cand primesti coletul pretul ramane acela din factura.