| Mada4ghn a întrebat:

Scuze pentru categorie dar e cea mai vizualizata.Am o problema destul de marestraight face. Pe facebook am cred ca sute de prieteni si 1500 de poze, dar mi-am schimbat de atatea ori numele incat nu ma mai lasa si chiar vreau sa mi-l schimb. Inafara de numele optional as vrea sa stiu km sa il schimb. orice alta solutie.PLZlove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove strucklove struck

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Pai eu nu stiu nici o solutie ca sa iti schimbi numele pe facebook dar de ce il schimbi de atatea ori si acela nu mai stie cine esti ca ti-ai schimbat de prea multe ori numele nu ti-l mai schimba lasa-l asa iti propun eu