| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie ziua indragostitilor si nu stiu ce as putea sa-i iau iubitului meu. Sfaturi de cadouri pentru un baiat de 16 ani. Dau fundita:*

Răspuns Câştigător
| BlackAngel232001 a răspuns:

Pai poti sa ii iei iubitului tau un lant cu o jumatate de inima pe care scrie numele tau si cealalta jumatate sa fie la lantul tau cu numele lui, poti sa ii dai un cias, un pupic, sa faci o cina romantica, sa ii dai un lucru care sa ii aduca aminte de prima voastra intalnire, un parfum. funda?

2 răspunsuri:
| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Ar putea sai iei unparfum, sau o rama cu o poza cu voi doi, ceva sa-i aminteasca de tine.etc.
Funda!?!?!happy

| ElyAly a răspuns:

Ai putea sai faci cadou un tricou personalizat cu love si sa ai si tu unu si asa purtandule amandoi va stii lumea ca va iubitii, in plus e mai funny asa de adolescentii pentru ca astealalte cadouri is banale...