| KM3 a întrebat:

Se apropie ziua mamei mele si ma tot gandeam ce sa ii iau... ceva sugestii?

Răspuns Câştigător
| MihaelaMiikii a răspuns:

Buna! vrei sa o faci cu adevarat fericita! deci, pregateste tu masa, nu o lasa sa fac treaba prin casa, curte [daca ai] happy si ii poti lua un ghiveci cu floricele, sau un buchet si cu o felicitate facuta de tinehappy cred ca ar bucura-o cu adevarat happy mai mult decat bratariile de aur sau stiu eu cehappy funda?

4 răspunsuri:
| georgidumi a răspuns:

Un parfum sau ceva din argint chiar aur, sigur o va face fericita:*! Funda?

| beatrice9849 a răspuns:

> bijuterii
>incaltaminte
>sau amintesteti daca are nevoie de ceva

| Alecriss a răspuns:

Pai poti sa ii iei ceva care sa ii aduca aminte de tine mereu cum ar fi o bratara sau un lantic ori daca nu s-au deschis magazinele astea specifice pentru cadouri si poti consulta unul...

| Dheutsik a răspuns:

O esarfa,un ruj/lipgloss,o bluza,o pereche de pantofi,un buchet de flori,un gel de dus,o felicitare, o prajitura/tort, o poseta, un portofel, o cutie de ciocolata(eu i-am luat mamei Milka in forma de inimioare)sau o floare la ghiveci. Fundita?