| MissYou1227 a întrebat:

Se apropie ziua mea de 13 ani si fiind la inceputul iernii, pe 9 decembrie nu stiu cum o pot sarbatorii, dati-mi idei.

Răspuns Câştigător
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Dacă vrei ceva mai special poţi merge cu invitaţii la o cabană. În cazul în care este zăpadă poţi să-i duci cu sania, punga, placa skiuri etc. Sau dacă vrei ceva simplu poţi să stai acasă, cu jocuri, tort ş.a. Sau poţi să mergi cu toţi la MC. În fine.winking Succes! :**

2 răspunsuri:
| Deni_2763 a răspuns:

Pai daca ai un mall in orasul tau poti face acolo la un film, la o cafenea sau la ceva de mancat o pizza, ori la un patinoar

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Mersii!