| Căpșuni a întrebat:

Buna TPU happy
Se apropie ziua mea de nastere si nu stiu ce sa fac.Nu vreau o petrecere cu toata lumea... vreau ceva simplu cu un prieten sau 2.Problema este ce o sa facem? Va rog frumos dati-mi niste idei frumoase si folositoare.

Dau funda big grin
*P.S: sunt fata*

Răspuns Câştigător
| StylesGirl a răspuns:

Bună!

Sunt multe variante.

1. Ieşi cu ei la pizza.
2. Ieşi la un suc.
3. Mergeţi la cinema, la film.
4. Dacă o să îţi faci ziua cu fete duceţi-vă la mall, plimbaţi-vă prin oraş.
5. Petrecre în pijamale, lasă-le să stea la tine o noapte.

Şi acum, să îţi spun câte cvea despre o petrecere în pijamale. Cheamă-le la tine. Ascultaţi muzică uitaţi-vă la un film, glumiţi. Făceţi-vă farse şi tot felul de lucruri care îţi plac.

Sper că te-am ajutat! La revedere!

2 răspunsuri:
| Wally26 a răspuns:

Pai poti sa ii scoti in oras la un suc la orice vrei tu! Sau poti sa ti-o faci acasa...cumperi tot ce trebuie, puteti sa faceti si un gratar...

| Renessmmee a răspuns:

Puteti sa mergeti a un film la cinema, sau poti sa faci o petrecere acasa care sa tina toata noaptea o sa ve distrati bine. Poti sa ii inviti la piscina, pentru ca e vara. Puteti sa mergeti in oras si sa le faci cinste cu ceva.Cam atatea idei imi vin...