| Tina4qa a întrebat:

Buna TPU sad sint in dipresie si habar n-am cum sa scap de ia...ma simt in atit de rau incit nici nu am dispozitzie sa ma scol din pat in timp de 4 zile n-am mai maimincat nimic si nici nu pot, beau toata ziua apa si nici nu simt ce gust are sau ca-i rece sau calda, dar nimeni nu observa asta, chiar si prietenul meu nu a vazut ca niciodata nu am zimbit timp de 4 zile ...cum sa scap e starea aceasta?

Răspuns Câştigător
| diana_3432 a răspuns:

Buna tina, am trecut si eu prin asta si iti recomand din proprie experienta ca trebuie sa iesi afara sa te plimbi, sa uiti de starea asta. stiu ca tie foarte greu sa o faci adica sa te ridici din pat dar daca vrei sa fie totul bine fa.o! in privinta faptului ca nu mananci, asta nu.i o rezolvare, forteazate sa mananci un pic ca sa te poti face bine
succes!

3 răspunsuri:
| LaLaLea a răspuns:

Uite...chestia asta poate sa fie orin din cauza unor probleme personale ori din cauza schimbarii de clima, dar ar fi bine sa incepi sa mananci, ca sa nu te anemiezi, asa cum am patit eu...baftawinking

| Tina4qa explică:

CodryPinka > multumesc de sfat am sa ma starui sa tzin cont de el...

| Tina4qa explică:

Diana>pff nu ajuta plimbarile nici cafea nici energizantzii nimic acum toata ziua dorm am un ten la fata pal sub ochi m`am inegrit namnimic putere mai mult de o ora nu pot sta in picioare nu am putere...