| Andraxandra12345 a întrebat:

Buna TPU, sora mea a rămas la o materie neîncheiată... este ultimul an la școala profesională.
Ce se va întâmpla acum va mai primi diploma de 11 clase?
Nu știți în ce lună o să fie încheiată? Din câte am auzit în septembrie...

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Domnia sa (sora) a intrebat la secretariatul propriei sale școli și n-a primit răspuns?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să întrebe directorul liceului sau la secretariat.

| Hehehehehe123 a răspuns:

Mediile neîncheiate se pot încheia la o săptămâna după încheierea anului școlar.
Așa a fost cât timp eram eu in liceu, ceva mai concret nu ți pot oferi din păcatesad
Dar totuși sper ca te am ajutat

| Violleta2022 a răspuns:

Nu va primi nimic, pana nu-si da corijenta!

Sa mearga sa discute cu profesorul la care a ramas cu media neincheiata, ca sa stabileasca materiade invatat si data de examinare, ca altfel nu trece daca nu se prezinta la o noua examinare.