| raliirla a întrebat:

! Sora mea ma striga cioara sau Vasilica. Ma enerveaza poreclele astea. Imi dati si mie niste porecle tampite ca astea? Sa o descriu e grasa, are buzele cat China si e enervanta, poreclele nu trebuie sa fie neaparat legate de asta. Funda la cele mai bune!:*

5 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Nu trebuie sa te razbuni pe ea, arata-i ca tu esti altfel si explica-i ca te deranjeaza ca iti pune porecle.Si nu te lega de aspectul fizic, toti oamenii sunt frumosi.

| LikeARollingStone a răspuns:

Ma, sa-ti spun o chestie. Eu intram aici in speranta ca o sa ajut oameni sa isi rezolve problemele...
Si dau de tine, care ai mari probleme!
Cand vrei sa poreclesti sau sa razi de cineva, nu trebuie sa te legi niciodata de fizicul acestuia...altfel, vei fi la acelasi nivel cu el. happy

| claudiulihor a răspuns:

Frusinica

| raliirla explică (pentru claudiulihor):

Si ce inseamna?laughing

| claudiulihor a răspuns (pentru raliirla):

Este un nume precum Vasilica