| nebancia a întrebat:

TPU! Sora mea o sa aiba majoratul in curand si vreau sa-i fac cateva surprize in timpul majoratului si nu prea am idei. M-am gandit doar sa-i cumpar 18 lampioane. Vreau sugestii de surprize in timpul petrecerii. Multumesc. Fundaaa.

Răspuns Câştigător
| leyaa a răspuns:

Poti sa faci un video cu poze cu voi doua sau intreaga familie care sa surprimda anumite momente frumoase si pe fundal sa cante melodia : surioara de la bambi. happy la multi ani surorii tale happy