| 69Morena69 a întrebat:

Sper sa aiba cineva chef sa imi citeasca povestea.
Deci de un an si cateva luni ma tot chinui cu o fata laughing. Ma chinui in sensul ca eu tin foarte mult la ea iar ea ma trateaza cu indiferenta. Nu pot sa zic ca nu-i pasa deloc, mi-a aratat ca o face prin gesturi mici si foarte dragute. Are momente cand e foarte calda cu mine si se poarta super okay

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Sper sa aiba cineva chef sa imi citeasca povestea."- Vai de viaţa mea, dar ce poveste mare... şi eu care mă pregătisem de un întreg roman, popcorn, jeleuri, pfff.
Hmm, un an şi ceva e destul de mult, deci ar trebui să-ţi dai cumva singur seama dacă simte sau nu ceva. Ai putea să o întrebi direct.

| peperonies a răspuns:

Asa fac fetele intre ele.

| 69Morena69 explică (pentru peperonies):

Si ce Dzeu e de facut?

| peperonies a răspuns (pentru 69Morena69):

Ma, acu o sa iei raspunsul meu in batjocura dar sa stii ca ce scrie baiatu asta aici este foarte foarte aproape de adevar:
http://www.piticigratis.com/2011/02/zona-prietenoasa/

in mare te duci la ea, neaparat fata in fata, ii zici ca vrei sa fiti impreuna. daca iti zice ca nu si ca vrea sa fiti doar prieteni ii spui ca ai destui prieteni si nu mai vorbesti cu ea.

| 69Morena69 explică:

Sunt unii care atunci cand vad mai mult de 3-4 randuri nici nu se mai chinuie sa citeasca. Asta zic.