| Bibiancabibi a întrebat:

Sper sa ma ajutati sa`mi rezolv aceasta problema! sunt in clasa a 8 a. Pana acum eram o fata cuminte! dar dintr`o data m`am schimbat radical [ adica chestia asta a cam inceput de asta vara! ] Toti oamenii la care tin au inceput sa imi reproseze ca m`am schimbat si ca nu mai sunt acea Bianca pe care o cunosteau ei! Parintii, prietenii, prietenul meu... chiar toata lumea mi-am spus ca m`am schimbat! Adevarul este ca mi-am schimbat anturajul, si cat incerc sa fiu de tare tot nu ma pot abtine! [ stiu ce o sa spuneti: "Schimba`ti anturajul", dat ideea este ca nu pot! am incercat sa ma indepartez de acel grup de prieteni si sa`mi gasesc unul adecvat mie! Dar imposibil! Nu ma pot scapa de el! parca tot vine dupa mine! Vreau sa fiu ca inainte! Va rog sa ma ajutati! [ Funda! ]

2 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Prietenul tau, daca il mai ai, nu are si el "anturajul" lui? Petrece o vreme doar cu prietenul tau si cu anturajul lui si vezi ce se intampla. Bafta! Oricum, nu inteleg de ce, daca tu iti dai singura seama ca actualul tau anturaj nu iti este de nici o culoare adecvat tie, de ce nu ai puterea sa te indepartezi de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Welcome to the dark side... mwahaha