| Ioanaaa_3158 a întrebat:

Buna TPU spuneti-mi si mie ce sa fac si ce sa nu fac cand imi va veni ciclul daca nu imi puteti da linkuri :. d
funda?

Răspuns Câştigător
| XtmCamiii a răspuns:

Buna pai Bună.
Te ferești pentru primele zile de razele solare, mărește presiunea sângelui și poți face hemoragie. Te înarmezi cu tot ce-ți trebuie, o pereche de pantalonași scurți, pălărie de soare pe cap, lichide multe pentru hidratare, cremă solară cu factorul cel mai mare (50+) și mers la toaletă mai des pentru a te schimba.
Asta este, ghinion!
si iata si un link http://forum.romedic.ro/prod/de_ce_nu_imi_vine_menstruatia? _017165.html
sucCe's

1 răspuns:
| Mişaaa a răspuns:

Vorbește cu mama ta.