| gabytza8 a întrebat:

Buna TPU:Spuneti-mi si mie unde sa imi fac ziua:
In club, Acasa, Restauran
Dar trebuie sa ii plac si lui baiat pe care ii plac.
Si ce ar trebui sa ii fac persoanei care ii plac (el stie), spuneti-mi si mie. happy
FUNDA!winking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce raspuns ai vrea sa primesti daca intrebi la Dragoste si sex, Unde sa iti serbezi ziua si?

| roxkiss a răspuns:

El ce stie? stie ca il placi? poti sa faci in resto. pune muzica ...sampanie..jucaiva in sticluta )))) si pune niste dansuri de astea line.si daca nu te invite el ..invita tu pe el.)) danseaza, dac ceva invatate sa dansezi hip hop ceva ..pentru dansuri mai rapide. fate cea mai frumoasa! dac ceva fa si acasa, fa ceva mincare singura! sa il impresionezi un pic! sa fie casa luna.e vara profita de moment iesiti impreuna cu toti afata poate undeva la picnic o sa fie minunat daca vei face la picnic...o sa te arati din partea sportiva. voti joca ceva jocuri, veti alerga.fal ca sa te prinda, si lasate un pic neajutorata. sper ca te-am ajutat, succes cu baiatul! si te felicit cu ziua de nastere! pupic!