| Pufulika a întrebat:

spuneti-mi va rog, ce sa fac daca ma enerveaza o persoana?

4 răspunsuri:
| ByA5307 a răspuns:

Salut.Sfatul meu este sa ii zici sa te lase in pace si sa o ignori total. Sper ca ti-am fost de ajutor. Fundaa?:X:*

| baru a răspuns:

Sall. Ignora. Si inca ceva. Sa nu incerci sa faci pe cineva sa te inteleaga ca nu vei reusii. Pa!

| AnnA6 a răspuns:

Cel mai simplu...sa fii indiferenta si sa ramai calma., sa nu-i raspunzi cu aceeasi moneda.happy:*

| ExpertoTpu a răspuns:

Te inteleg, tentativa de a-i zice ceva e mare.Ori ii zici ceva in fata, ori te bagi in vorba cu altcineva si te prefaci ca nu il auzi...Bafta happy