| maryellen91 a întrebat:

stateam la pc, pe hi5, si aveam mess-ul logat(nu vorbeam cu nimeni)si deodata un prieten ma face atenta la statusul de la mess la care scria ca imi place sa ma f** in c**(necenzurat) nu stiu cum a aparut acel status ca eu clar, nu l-am pus, si nimeni altcineva nu are parola mea! deci cine imi poate explica ce s-a intamplat?

5 răspunsuri:
| liitle a răspuns:

E un virus care iti schimba statuswinking dai la preferences la ignore list si bifezi a 1 casuta si no sa ti se intample.winking

| liitle a răspuns:

Sau aici : http://www.malwarecity.com/......-1229.html funda?;;) :o3

| CosmicKarma a răspuns:

Poţi afla de aici cum să rezolvi problema:
http://www.umbluliber.com/......atus-mess/

| Lavv97 a răspuns:

Probabil ai Yahoo Messenger 11.Am auzit ca este un anumit site de pe care, anumite persoane, iti pot schimba statusul.Eu am tot Yahoo Messenger 11, nu l-am schimbat inca si nu mi s-a schimbat statusul.Nu stiu daca e datorita a ceea ce am facut, dar iti spun si tie.Am dat la Messenger->Preferences->Ignore List->Ignore anyone who is not in my contact list.Pana acum nu mi s-a schimbat statusul. Sper sa te ajute cu cevahappy.

| Justme4yourlove a răspuns:

Da.e un virus. de fapt un nou program care a aparut de curand care schimba statusurile singur,, si mie mi s-a intamplat.ca sa rezolvi problema dai sus la Messenger, Preference/Options apoi dai click pe prima de sus