| loooooveeeeee a întrebat:

stie careva unde pot vedea in ce clasa am intrat la liceu? spuneti-mi si mie va rog...pwp

4 răspunsuri:
| Whatthehell66 a răspuns:

Http://admitere.edu.ro/RapoarteCautare.aspx

Selectezi Judetul din care provii. apoi unde scrie NUME iti scrii numele de familie si dai cauta. o sa iti apara acolo clasa unde ai intrat.

O zi buna! :]

| Andreea260496 a răspuns:

Intra pe site-ul liceului in care ai intrat si acolo ar fi normal sa gasesti, in alta parte sigur nu vei gasi.

| ionutiulian1997 a răspuns:

Scrii pe google,, admitere liceu 2012", dai click pe prima; te uiti mai jos si iti selectezi judetull, apoi dai click pe sageata micuta si cauti oronat alfabetic si dai cauta, apoi te cauti pe acolo.si o sa scrie in ce cls ai intrat, spune-mi numele tau si judetul siti zic eu daca nu stii. funda?

| chocco1995 a răspuns:

Admitere la liceu 2012