| andreeamoan a întrebat:

Buna TPU:* Stie cineva ce se face la British Council? Si cat costa ce se face acolo, presupun ceva cu engleza, cursuri cred

FUNDA!:* MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| michelia a răspuns:

Se fac si cursuri de engleza ( chiar si pentru adulti, nu numai copii), se fac inscrieri pentru sustinerea testului Ielts si pentru Cambridge ( costurile variaza intre 300 si 700 de lei, functie de tipul testului).
Mai exista si alt gen de activitati : proiecte culturale, stiintifice, dezbateri pe diverse teme si o biblioteca excelenta.