| Mia010 a întrebat:

Stie cineva cum pot muta pozele de pe hi5 dintr-un album in altul? Dau fundita!kiss

Răspuns Câştigător
| Mihaelaa98 a răspuns:

Pai dai pe albumult taw apoi ii apar pozele si dupa ce au aparut nu dai clik pe ele sa vezi mari te duci cu mausu pe poza care vrei sa fie mutata apoi e un cos de gunoi in dreapta si o sageata in stanga dai pe sageata si iti apare o chesti selctezi albumu care vrei sa muti poza apoi dai ok si tia mutato sper ca ai inteles :X

LedaMonsterBunny

5 răspunsuri:
| DenysaLove a răspuns:

Buna, pai te duci la albumul in care ai pozele si vrei sa le muti in alt albul si te duci pe poza respectiva si iti apare pe poza un cos de gunoi in care stergi poza si o hartie sau ceva de genu in care muti poza in alt album.
Funditsssa?

| xxdd a răspuns:

Pai... cand dai la album (cand se vad toate pozele) pui sageata p poza fara sa dai click.si iti apar 2 simboluri. cosu de gunoi ca sa stergi poza. si inca ceva cu o sagetuta ca sa muti poza in alt album. si dai pe ala

fundita?laughing

| Addddda a răspuns:

Da da, dai la gestionarehee hee si le poti trage cu mouse-ul :d daca vrei lamuriri lasa`mi un mesaj :*

Răspuns utilizator avertizat
| MihaelliQue a răspuns:

Dai la gestionare fotografii si le muti:*