| cyprian16 a întrebat:

Stie cineva o crema care te scapa de petele rosii de la acnee? Vreau sa fiti siguri ce recomandati, sa fie testat de voi sau de vreun/o prieten/a.

8 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Sunt batone + creme atat la Avon cat si la Oriflame. Rasfoieste o revista si sigur gasesti cate vrei.
Bafta!

| Miranda29 a răspuns:

Buna,eu ti-as recomanda Himalaya Herbals acne-n-pimple cream, e o crema foarte buna, te dai de 2 ori pe zi (dimineata si seara de obicei) si in aproximativ o saptamana numai ai nici o urma pe fata.Eu inca o mai folosesc daca imi mai apare un cos.

| cyprian16 explică (pentru Miranda29):

Ok. si de unde pot comanda?

| Miranda29 a răspuns:

O poti cumpara de la farmacie.

| Angelsareclosetoyou a răspuns:

Foloseste ulei de catina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Că tu şi ai de unde să ştii dacă ce-ţi recomandă ăştia a fost sau nu testat de ei sau de apropiaţi de-ai lor. laughing

| Miranda29 a răspuns (pentru anonim_4396):

Macar eu am incercat sa raspund nu am vorbit aiurea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Miranda29):

Îmi place că deşi nu am dat nume, tu ai sărit în faţă şi ai luat cuvântul. Asta demonstrează cât de "aiurea" a fost primul meu răspuns.