| denisukalove a întrebat:

Stire: iubiti Lala Band? Ii cocert in Baia-Mare la sala polivalenta (sala sportiva)va pup

Răspuns Câştigător
| Molecula a răspuns:

Da, imi plac, si trebuie respectati pentru ca sunt singurii din Romania care canta (live) in 2 orase pe saptamana, si se pricep si la actorie, au succes cu pariu cu viata si nici macar nu se observa ca nu sunt actori

3 răspunsuri:
| Miza a răspuns:

Bună.
Mie nu îmi plac Lala band :p

Răspuns utilizator avertizat
| val18 a răspuns:

Nu imi plac deloc, nu au nici un haz! sunt 100 de scena si se scalambaie pe acolo:)) ewww nuuu! singura care imi place este sore pentru ca este singura care si-a facut si o cariera solo :X