| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cred ca toti visati la o lume mai buna iar eu vreau sa stiu cum vreti voi sa fie realitatea...cum o vedeti voi imaginar. Cel mai interesant raspuns primeste fundita+vot :*love struckhappybig grin

2 răspunsuri:
| IustinaC a răspuns:

O lume mai buna pentru mine ar fi cind parintii ar avea incredere in noi.O sa-mi fie bine cind no sa fie greu la scoala, insa mai bine o sa fie cind imi voi dori ceva, sa se indeplineasca imediat

| DeeaMarry a răspuns:

O lume mai buna va fi atunci cand vom fi inconjurati de fericire, respect, incredere, sinceritate, si cel mai important... iubire!