| zumyzumy a întrebat:

stiti cum pot schimba numele de pe facebook? FUNDA

Răspuns Câştigător
| bby a răspuns:

Stiu euwinking log in facebook.com - contul meu - setarile contului - si ai in partea dreapta nume love struck
Funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| allis a răspuns:

Intri pe pagina de profil si in partea dreapta sus este o sagetica ce arata in jos, dai click pe ea apoi intri la setarile contului si apoi iti schimbi numelelaughing

| A10 a răspuns:

Intrii la setarile contului din dreapta sus, si o sa iti apara datele tale si in dreptul categoriei "NUME" in partea dreapta apare editeaza...iti scrii numele dorit, apoi salvezi modificarile[ daca ai Facebook-ul in engleza, tot asa: Sus dreapta, apesi pe o sageata, Acount settings-Name- Edit-Save] Sper ca am explicat destul de clar... si sa iti fie de folos raspunsul meu. happy