| Ghost1234 a întrebat:

Buna TPU.
Stiti cuma cum pot sa fac o poza din. html in. jpg...
Am incercat in mai multe feluri da nu merge.
Faza e ca eu vreau sa iau o poza de pe hi5 si i-am gasit html da cand vreau sa o fac in notepad nu merge dau paste la html si o salvez. jpg da imi scrie ca e corupta si ca nu o poate deschide.

2 răspunsuri:
| pbkbtttllll a răspuns:

Problema este ca hi5 nu permite salvarea pozelor prin click dreapta. Drept urmare solutia este sa apesi pe tasta PRTSC (e pe langa F11 F12), apoi deschizi PAINT si dai Paste si iti va aparea o poza a intregii pagini hi5 unde este poza respectiva.Decupezi din intreaga imagine doar poza care te intereseaza, o salvezi si...GATA happy... daca tot nu ai reusit ma gasesti la id ANDREYCBT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca are poza virusi ba