| Rubi91 a întrebat:

Stiti cumva ce pot sa fac pe facebook pentru a-mi arata exact cate poze am? Eu am 2 foldere... cel cu "fotografii de profil" si inca unul.In fotografii de profil am 6 poze...si atat imi scrie si la profil ca amsad desi in celalalt mai 55, ce sa fac sa apara toate la numarul pozelorcrying help.

Răspuns Câştigător
| BBAlyss a răspuns:

Dai tag la poze, si apoi o sa iti scrie la poze in paranteza cate sunt

1 răspuns:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Paiii, ar trebui, atunci cand dai la Albume sa-ti apara fiecare si sub album cate poze sunt in fiecare.