| AllyRozy a întrebat:

stiti cumva cum as putea scoate o cheie blocata in butucul usii? Am incuiat usa pe o parte in timp ce era o cheie pe partea cealalta si aceea a ramas blocata. Ce as putea face? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Incearca sa o misti usor stanga dreapta. Daca nu iese va trebui sa schimbi butucul. Daca iti permite.Din cauza cheii.

1 răspuns:
| Ioana099 a răspuns:

Incerca sa scoti incet una dintre chei, daca nu schimba butucul, sau chema pe cineva cu experienta