| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU stiti m-am despartit de prietena mea multi din amici s-au suparat pe mine si noaptea de 3 saptamani visez urat ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| ThePunisher a răspuns:

Incearca sa te impaci cu prietenii daca se poate, daca nu iti faci altii, iar de prietena daca te-ai despartit, impaca-te cu ideea ca ce a fost s-a dus, si mergi mai departe. Nu trebuie sa bati pasul pe loc, a fost, a trecut, la revedere. Succes!

2 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pai de ce sa se supere pe tine? Daca tu nu o mai placi asta e problema ta, nu a lor. Daca sunt suparati, sa se combine ei cu ea.

| Amy98Amysor a răspuns:

Sa te impaci cu ea daca o iubesti.Da'ti! fundita?happy