| Vafa a întrebat:

Stiu ca a trecut mult timp..de cand au aparut acele carti English today.(Au aparut prin 2010)Stie cineva unde se pot gasi? Toate volumele? Si cam cat costa?
Funda! Mersi! :*

1 răspuns:
| Windswept a răspuns:

Http://www.litera.ro/nonfictiune-adulti-17/colectia-english-today-1247
Le poți achiziționa de aici, ele sunt publicate în țara noastră de editura Litera. Oricum, dacă îți dorești să înveți lb. engleză îți recomand să începi îți iei cărțile de la Longman. Sigur vei găsi câteva în biblioteca orașului dvs. Ele sunt aprobate de Consiliul Britanic-aici poți să dai un mic test -http://www.cambridgeesol.org/....../index.php Sper că te-am ajutat.