| puffy15 a întrebat:

Stiu ca ceea ce am sa va spun e stanjenitor numai ca am 14 ani si inca dorm cu mama. Cum sa ii zic ca vreau sa dorm singura intr-un mod frumos, fara sa o jignesc? Please! puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

O întrebi pur şi simplu dacă crede că ar fi mai bine să dormiţi separat. Îi explici că acum eşti mare, ai 14 ani şi vrei şi tu să dormi singură ca toate celelalte prietene ale tale. E simplu. Şi nu cred că se va simţi jignită.
Baftă!

| TooNight a răspuns:

Ce-i rau in a dormi cu maicata? Doamnee fereste, cand erai mica si te stergea la... nu-ti mai era rusine, acum ca ai crescut, se schimba treburile...Nu-i frumos.Gadeste-te ca maine,mama ta poate nu o sa mai fie. Nu o sa regreti ca ai pus intrebarea asta,si o sa te gandesti intr-una la ea? O sa-ti fie dor de ea, o sa plangi si solutia ar fi ca tu sa o iubesti pe mama ta, chiar daca te trateaza ca pe un copil. Sper ca nu te-am suparat, dar crede-ma, e mai bine asa.kiss

| KerrigaNee a răspuns:

"Hey mama. Ce mai faci? Vrei sa te ajut la treaba? (dupa ii zici: ) Stii, ma gandeam ca am o varsta si eu, si e cam stanjenitor pentru mine ca sa mai dorm cu mama, nu te supara, dar asta e adevarul.Nu se va intampla nimic daca nu voi mai dormi cu tine, nu voi pati nimic, jur. " Zi asta hotarata big grin o sa te inteleaga ^^ daca nu, sa-ti ceri scuze big grin