| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU.stiu ca intrebarea mea e mai ciudata. dar am nevoie de niste sfaturi...nu stiu ce am de o bucata de vreme. mentionez k sufar de atacuri de panica de 5 luni iar de 3 iau tratament.in fine.cam ce va zic e si motivul atacurilor.cand ma uit seara pe cer si vad negru.intuneric.si stelele mi se face o imagine in cap. cum ca toate stelele sar aduna dintr-o data si sar lovi toate de pamant si acesta ar fi distrus. iar apoi ma simt ca as cadea intr-un gol fara fund straight face. pff. ce naspa.adica mi se pare ciudatstraight face. ma face sa ma simt najpa lucrul asta.si incepe sa ma doara dupa cap sadsadsad. ceva sfaturi cum sa-mi schimb gandurile? inainte sa am atacurile acum 5 luni ...imi placea la nebunie sa privesc stelele si cerul cryingcrying. adica nu aveam probleme cu asa ceva.nu stiu ce sa fac crying. niste sfaturi va rog si nu radeti/sad.

1 răspuns:
| vali1985 a răspuns:

Te sfătuiesc să vezi un film, sa ieși cu prietenii și să petreci mai mult timp cu parintii. Daca nu îți trece te poți duce la un pshiolog. Sper ca te-am ajutat! Distrage-ți gandul cu altceva.Succes!