| NimicSiNimeni12 a întrebat:

stiu ca nici nu a inceput scoala dar eu am trecut clasa a 9-a si in vacanta asta cand ne-am intalnit mai multi viitori colegi m-am indragostit de o fata numai ca ea e in alta clasa si nici nu am apucat sa ma imprietenesc cu ea si as vrea sa stiu cum sa fac asta

1 răspuns:
| RainmakerX a răspuns:

Ia si tu mai usor lucrurile caci s-ar putea sa ramai dezamagit laughing
De placut o sa-ti placa de multe.

Sincer, daca te bagi in seama tocmai de acum o sa pari ciudat.
Iti recomand sa cauti organizatii de voluntariat si sa te implici.
Gasesti acolo o multime de oameni super.