| MyGuardianAngel a întrebat:

Stiu ca nu ati dori si nimeni nu doreste, dar v-as intreba ceva: daca ati afla ca anime-urile sunt pe cale de disparitie, ce ati face? cum ati reactiona? Eu as plange toate ziua de parca as fi pierdut un iubit! crying Of, ce trist ar fi! Da doamne sa nu fie, si sa nu se intample asa ceva niciodata!

Răspuns Câştigător
| fdhgcvnb a răspuns:

Eu nu as plange!
as reactiona, incepand sa strang semnaturi pentru o petitie.
happy
oricum nu se va intampla.

4 răspunsuri:
| HaruhiFujioka a răspuns:

Mi-ai luat vorba din gura. Exact asa as face si eu.

| xCatastrophe a răspuns:

:o Stai cuminte nu ma speria. Daca ar disparea as crea un site memorabil si as face ceva cu toata Romania sa facem ceva sa revina.Nu mai incerca sa ne mai sperii. raised eyebrows Cred ca mi-as dat palme contiinu dar nu as plange sti sigur ca nu se intampla asa ceva poate doar dupa ce voi muri eu sau mai bine nu`!\m/

| MyGuardianAngel explică:

Hey, guys! Stiu ca nu se va intampla asa nicioadata si nici nu ne dorim, nu va faceti griji nu vor fi niciodata pe cale de disparitie. Nu incerc sa va sperii, dar am vrut sa vad reactia voastra la o astfel de intrebare. Ok! Anime-urile este viata mea!

| Heys a răspuns:

Nu o sa se intample asa cevabig grin