| blueve a întrebat:

TPU!

Stiu ca nu este bine sa te certi cu prietena ta cea mai buna pentru un baiat, dar eu am facut'o am fost certate 2 sap!

Eu in acele 2 sap nici nu i'am simtit lipsa pentru ca vb mai mereu cu iubitul meu...

Dar problema e ca de cand ne'am impacat ea tot incearca sa se bage in relatia mea de aproape o luna...

Cica s-a indragostit de vocea lui, ce sa spun!

Il plac tare mult pe acest baiat, dar prietena mea e mult mai frumoasa si acum ca poate vb cu el poate sa ii spun micile adevaruri pe care eu nu i le'am spus de cand sunt cu el...si s'ar putea indragosti de ea...

Cum sa fac sa ii indepartez avand in vede ca ea are nr lui si facebook si si'a schimbat parola si nu ii pot intra pentru a il sterge?

P.S Pe ea nu o mai consider prietena buna

Răspuns Câştigător
| flore45 a răspuns:

Atunci cel mai bine e sa luati o pauza...iar tu vezi cum decurg lucrurile mai bine vezi acum ceva neplacut decat atunci cand relatia va fi mai avansata.

7 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu ai ce sa faci, pentru ca orice incercare ar putea avea efect opus, mai bine lasa sa vezi ce se intimpla, asta va fi o proba pentru prietenul tau si prietena ta.
Daca ei totusi se vor cupla, macar stii o treaba, nici prietena adevarata nu ai avut si nici un iubit fidel.

| Biankka a răspuns:

Daca prietenul tau tine cu adevarat la tine, atunci nu se va lasa manipulat de aceasta"prietena".Tu stai linistita.Asa o sa afli daca te place cu adevarat sau nu. Apropo, frumusetea nu conteaza, conteaza ce ai in interior( probabil ai mai auzit asta de foarte multe ori).
In orice caz, daca vrea sa-ti faca rau, raul se va intoarce asupra ei(asa se intampla de obicei)
Sper ca te-am ajutat!

| mariukka a răspuns:

Cred ca nu iti mai este prietena.iar prietenul tau daca te iubeste nu te va insela

| MrEvil89 a răspuns:

Chiar daca incerci prin diferite metode sa ii desparti dar el tinde sa fie cu ea nu o sa rezolvi nimic.in mare pare de comportamentul lui conteaza multe. daca el tine cu adevatar la tine nu o va alege pe ea.

| AnabellaXD a răspuns:

Daca iubitul tau te iubeste nu te va insela cu eahappy

| flore45 a răspuns:

Draga mea nu stiu exact ce sa zic dar eu cred ca nu frumusetea conteaza. Daca e un baiat serios nu te va insela. Daca ii place de ea iti va spune verde in fata: o plac si nu mai putem fi impreuna...sau ceva de genul. Insa daca te place nu va lasa ca nimeni si nimic sa intervina in relatia voastra.

| blueve explică (pentru flore45):

Nu stiu sincer acum ce sa mai cred l'am sunat de 2 ori azi si nu a raspuns si asta dupa ce ne'a dat accept mie si fetei aleia