| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca o sa vi se para prostesc. De fapt si eu realizez, dar abia acum, ca am facut o mare prostie sad
Dimineata, mi-am scapat ochelarii jos. Nu i-am vazut si am calcat pe ei. Din fericire, nu s-a crapat lentila.
Insa mi s-a desprins din rama. In graba, si fara sa ma gandesc mai bine, am lipit lentila de rama cu super glue. Si acum am obs ca nu am lipit bine. Ce pot sa fac sa deslipesc ohelarii? Va rog. Si nu vreau raspunsuri la misto.
Multumesc dau fundita! :*

1 răspuns:
| Lunia a răspuns:

Cred ca ai putea sa incerci sa ii desprinzi cu apa calduta.dar nu sunt sigura ca merge