| ioanalexandru a întrebat:

Ştiu ca poate, vi se pare o intrebare idioata. Insa voi aveţi prieteni? Nu ştiu insa eu, ma simt extrem de singur.

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna nu este o intrebare idioata deci stai linistithappy
Eu am decat o prietena foarte buna in care pot avea incredere,atat.
Oricum si eu ma simt cam singura uneori, dar asta e, poate o sa avem si noi mai multi prietenihappy
Numai bine.

2 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

Pai am.dar doar pe 2 ii consider adevarati )))

| sunetul a răspuns:

Prieten il consider pe cel care pot avea incredere in el.
Daca as considera asa nici eu nu am nici un prieten.
Singuratea nu o pot percepe dar o pot asemana cu clipele in care ma plictisesc si creierul imi mananca toata viata din mine.(foarte des la scoala).